KONTAKT

Vi finns här för dig!

SÄLJARE

Bosse Bergqvist

Bosse Bergqvist

bosse.bergqvist@atta45.se

08-553 348 23

070-644 15 74

Ronny Bergström

Ronny Bergström

ronny.bergstrom@atta45.se

08-553 348 24

070-367 60 90

Henrik Bjurbäck

Henrik Bjurbäck

henrik.bjurback@atta45.se

08-553 348 35

076-546 04 73

Jonas Carlsson

Jonas Carlsson

jonas.carlsson@atta45.se

08-564 841 51

072-708 20 76

Dennis Ejnarsson

Dennis Ejnarsson

dennis.ejnarsson@atta45.se

070-345 44 91

Mikael Ekenheim

Mikael Ekenheim

mikael.ekenheim@atta45.se

08-553 348 26

070-639 05 03

Yvonne Eriksson

Yvonne Eriksson

yvonne.eriksson@atta45.se

08-553 349 52

070-319 26 04

Sten-Göran Ewert

Sten-Göran Ewert

sten-goran.ewert@atta45.se

08-557 73 601

070-433 54 34

Roland Falk

Roland Falk

roland.falk@atta45.se

08-553 348 25

070-868 15 30

Jacob W. Fischerström

Jacob W. Fischerström

jacob.fischerstrom@atta45.se

08-553 348 20

073-684 46 33

Johnny Forsberg

Johnny Forsberg

johnny.forsberg@atta45.se

021-81 55 28

073-684 46 08

Douglas Hamilton

Douglas Hamilton

douglas.hamilton@atta45.se

073-395 95 95

Sören Helgeson

Sören Helgeson

soren.helgeson@atta45.se

08-470 93 31

070-566 66 67

Christer Jansson

Christer Jansson

christer.jansson@atta45.se

08-553 348 61

070-346 94 92

Tommy Jansson

Tommy Jansson

tommy.jansson@atta45.se

070-984 98 55

Andreas Johansson

Andreas Johansson

andreas.johansson@atta45.se

023-792 933

070-568 70 35

Fredrik Lindqvist

Fredrik Lindqvist

fredrik.lindqvist@atta45.se

08-553 348 28

070-380 22 81

Stefan Nordén

Stefan Nordén

stefan.norden@atta45.se

08-553 348 33

076-835 96 40

Anders Näslund

Anders Näslund

anders.naslund@atta45.se

023-792 916

070-631 40 07

Ingmarie Sjunnebo

Ingmarie Sjunnebo

ingmarie.sjunnebo@atta45.se

073-684 47 88

Sara V-Sjöberg

Sara V-Sjöberg

sara.v.sjoberg@atta45.se

08-553 348 83

070-301 36 55

Per-Eric Sköld

Per-Eric Sköld

per-eric.skold@atta45.se

070-456 36 95

Sälj Göteborg

Anders Venäläinen

Anders Venäläinen

anders.venalainen@atta45.se

08-553 348 27

070-216 79 33

Dag Wassberg

Dag Wassberg

dag.wassberg@atta45.se

08-553 348 41

070-820 02 57

Roger Wenngren

Roger Wenngren

roger.wenngren@atta45.se

021-177 063

070-491 70 54

Anders Wiklund

Anders Wiklund

anders.wiklund@atta45.se

08-553 348 50

070-528 88 45

Peter Ögren

Peter Ögren

peter.ogren@atta45.se

08-553 348 38

076-866 77 30

PROJEKTLEDARE

Marie Allvin

Marie Allvin

Marie.Allvin@atta45.se

070-325 02 94

Mimma Almström

Mimma Almström

mimma.almstrom@atta45.se

08-553 348 65

070-644 26 46

Eva Almsätter

Eva Almsätter

eva.almsatter@atta45.se

08-553 348 21

070-672 75 03

Annika Berg

Annika Berg

annika.berg@atta45.se

08-553 348 11

073-275 22 14

Ulrika Boberg

Ulrika Boberg

ulrika.boberg@atta45.se

023-792 911

070-560 02 34

Suzanne Ekman

Suzanne Ekman

suzanne.ekman@atta45.se

023-792 931

076-677 69 31

Lars Ekenstam

Lars Ekenstam

lars.ekenstam@atta45.se

08-470 93 50

073-522 42 09

Per-Ola Ericsson

Per-Ola Ericsson

per-ola.ericsson@atta45.se

021-81 55 23

073-355 02 03

Ahmad Feshari

Ahmad Feshari

ahmad.feshari@atta45.se

08-553 348 51

073-280 11 20

Anneli Gustafsson

Anneli Gustafsson

anneli.gustafsson@atta45.se

08-553 348 54

070-677 70 72

John Göransson

John Göransson

john.goransson@atta45.se

08-553 348 22

070-319 32 36

Mats Hammarberg

Mats Hammarberg

mats.hammarberg@atta45.se

08-553 348 05

070-319 50 62

Claes Jansson

Claes Jansson

claes.jansson@atta45.se

08-553 348 66

070-757 77 45

Håkan Jäverstål

Håkan Jäverstål

hakan.javerstal@atta45.se

08-557 73 602

070-433 54 36

Åsa Karmbro Sjörén

Åsa Karmbro Sjörén

asa.k.sjoren@atta45.se

08-470 93 52

073-650 44 91

Lotta Molander

Lotta Molander

lotta.molander@atta45.se

070-984 98 58

Johnny Nilsson

Johnny Nilsson

johnny.nilsson@atta45.se

08-553 348 56

070-265 20 88

Peter Nilsson

Peter Nilsson

peter.nilsson@atta45.se

08-553 348 63

072-223 60 10

Catharina Olsson

Catharina Olsson

catharina.olsson@atta45.se

023-792 913

076-677 49 13

Magnus Sannemalm

Magnus Sannemalm

magnus.sannemalm@atta45.se

021-30 44 65

070-399 79 55

Kina Schedin

Kina Schedin

kina.schedin@atta45.se

060-64 14 50

070-314 41 05

Sinikka Sendén

Sinikka Sendén

sinikka.senden@atta45.se

08-553 348 59

070-308 16 31

Karolina Söderberg Lindmark

Karolina Söderberg Lindmark

karolina.lindmark@atta45.se

08-553 348 62

072-550 48 48

Eva Tambour

Eva Tambour

eva.tambour@atta45.se

08-553 348 57

070-817 71 68

Johan Thörnberg

Johan Thörnberg

johan.thornberg@atta45.se

060-64 14 53

070-327 79 31

Anna Werne Ejnarsson

Anna Werne Ejnarsson

anna.werne.ejnarsson@atta45.se

073-684 46 12

ATELJÉ & E-HANDEL

Fredrik Avenhammar

Fredrik Avenhammar

System

fredrik.avenhammar@atta45.se

08-553 348 36

070-885 33 21

Carina Ekstedt

Carina Ekstedt

Grafisk formgivare

carina.ekstedt@atta45.se

021-30 44 80

070-325 11 06

Peter Englund

Peter Englund

Projektledare

peter.englund@atta45.se

08-553 348 52

070-223 34 05

Ulf Hellerström

Ulf Hellerström

Grafisk form/fotograf

ulf.hellerstrom@atta45.se

08-553 348 86

073-397 54 70

Lennart Hannu

Lennart Hannu

Grafisk form/Redaktör

lelle.hannu@atta45.se

08-470 93 51

073-650 44 95

Toye Hermansson

Toye Hermansson

E-handel

toye.hermansson@atta45.se

08-553 348 87

076-869 08 97

Carina N. Wikström

Carina N. Wikström

Projektledare

carina.nygren@atta45.se

08-470 93 34

070-777 38 40

Anna Runosson

Anna Runosson

E-handel

anna.runosson@atta45.se

08-553 348 60

076-118 22 74

Per Sellgren

Per Sellgren

Grafisk formgivare

pelle.sellgren@atta45.se

08-553 348 85

070-869 68 97

Erika Stjernfeldt

Erika Stjernfeldt

Projektledare & kontorsansvarig

erika.stjernfeldt@atta45.se

08-553 348 80

070-230 16 76

Kerstin Trolin

Kerstin Trolin

Grafisk formgivare

kerstin.trolin@atta45.se

08-553 348 82

070-301 18 01

Anders Wener

Anders Wener

Projektledare

anders.wener@atta45.se

08-564 84 152

070-684 49 00

Örjan Sandgren

Örjan Sandgren

System

orjan.sandgren@atta45.se

08-553 348 34

070-337 87 16

AVDELNINGSCHEFER

Laila Andersson

Laila Andersson

Digital- och displaychef

laila.andersson@atta45.se

08-470 93 33

070-893 93 24

Jan Eek

Jan Eek

Efterbehandling

jan.eek@atta45.se

08-553 349 21

070-369 61 55

Carina Ekström

Carina Ekström

Prepresschef

carina.ekstrom@atta45.se

08-557 736 06

070-517 20 93

Johan Hellman

Johan Hellman

Inköpschef

johan.hellman@atta45.se

08-553 348 40

073-365 07 28

Tomas Olsson

Tomas Olsson

Tryckerichef

tomas.olsson@atta45.se

08-553 349 30

076-787 82 32

Camilla Sandelin

Camilla Sandelin

Miljö- och kvalitetsansvarig

camilla.sandelin@atta45.se

08-553 349 50

070-417 00 56

EKONOMI

Berit Strand

Berit Strand

Redovisning Leverantör

berit.strand@atta45.se

08-557 736 04

Katarina Frisk

Katarina Frisk

Redovisning Kund

katarina.frisk@atta45.se

08-553 348 84

LEDNING

Erik Mauritzon

Erik Mauritzon

VD

erik.mauritzon@atta45.se

08-553 348 01

070-347 15 10

Tomas Reinhed

Tomas Reinhed

Produktionsansvarig

tomas.reinhed@atta45.se

08-553 348 10

070-594 55 88

Lennart Nyfeldt

Lennart Nyfeldt

Försäljningschef

lennart.nyfeldt@atta45.se

08-553 348 30

070-816 97 32

Carina Segerlund

Carina Segerlund

Ekonomichef

carina.segerlund@atta45.se

08-553 348 06

070-307 94 07

Håkan Hansson

Håkan Hansson

Projektledarchef

hakan.hansson@atta45.se

08-553 348 42

070-553 21 93

here

KONTAKTINFORMATION

Kontakta oss på telefon eller e-post. Du är naturligtvis också varmt välkommen på ett besök men helst inte klockan 08.45 för då startar vårt dagliga produktionsmöte.

För att snabbt få en offert, vänligen maila: offert@atta45.se

Support för e-handel systemsupport@atta45.se

ÅTTA.45 TRYCKERI AB
Organisationnummer: 556569-6068

HUVUDKONTOR VEDDESTA, STOCKHOLM
Postadress: Box 515 • 175 26 Järfälla
Besök/Leveransadress: Bruttovägen 11 • 175 43 Järfälla
Tel: 08-553 348 00

SUNDSVALL
Besök/postadress: Grönborgsgatan 2 • 852 37 Sundsvall
Tel: 060-64 14 50

VÄSTERÅS
Besök/postadress: Slottsgatan 21 • 722 11 Västerås

NORRKÖPING
Besök/postadress: Svärmaregatan 3, 603 61 Norrköping

GÖTEBORG
Besök/postadress: Odhners väg 33 • 443 34 Lerum

LJUNGBY
Postadress: Box 71 • 341 22 Ljungby
Besök/Leveransadress: Piskebovägen 6 • Ljungby
Tel: 0372-653 50